TR EN
Ana Sayfa  »  Hakkımızda

Hakkımızda

Gözmer Gözlük Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi gözlük çerçevesi alanında uzun yıllara dayanan inovasyon ve tecrübeye dayalı bilgi birikimi ile teknolojinin son imkanlarından yararlanarak İstanbul‘daki tesislerinde üretimine devam etmektedir.

Üretim hayatına Summit markasıyla adımını atan firmamız daha sonra diğer tescilli Pulsar ve Ramani başta olmak üzere Dehills, Impiana, Asre markalarını da koleksiyonuna katarak ürün çeşitliliğini ve bununla birlikte renk çeşitliliğini de arttırmıştır.

Tüm tüketici gruplarına hitap eden ürünlerimiz İsviçre TR 90 hammaddesinden üretilmektedir.TR 90, hassas tıbbi cihazlardan optik sektörüne kadar pek çok alanda kullanılmakta  olup, esnek, hafif, deforme olmayan, kırılmaz bir yapıya sahiptir.Bu özelliklerin yanında en önemlisi yüzde yüz antibakteriyel ve antialerjik olup, alerjiye neden olan BPA, BİSFENOL ve buna benzer hiçbir katkı maddesini bulundurmamasıdır.

Türkiye’nin doğusundan batısına kuzeyinden güneyine her bölgedeki Optik Mağazaları’na dağıtım yapan firmamız, yurtiçinde sağladığı bu başarıya paralel olarak , bizim için gurur kaynağı olan ‘’Made in Turkey’’ etiketi ile bir çok ülkeye de ihracat yapmaktadır.

Son teknolojiye hakim, ARGE yapan, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun hizmet verebilen, iyi eğitimli, yetenekli, kendini işine adamış çalışanlarımızla birlikte yerli üretim yapan firmamız, her koşulda müşteri memnuniyetine önem vermekte ve kaliteden ödün vermeden her geçen gün başarılarına yenilerini ekleyerek üretim hayatına hızla ve emin adımlarla devam etmektedir.

 


%100 Yerli Sermaye


Güvenli Alışveriş


Ücretsiz Kargo


Kredi Kartlı Alışveriş